Dantų breketai


Breketai KauneLabiausiai žmogų puošia ne drabužiai, ne prabangūs papuošalai, o pačių paprasčiausia nuoširdi šypsena. Tačiau, žinoma, kad ji būtų tobula ir kerinti, taip pat prireikia pastangų. Jei savimi pasitikėti neleidžia ir nuolatos nuotaiką gadina kreivi dantukai, pats metas imtis pokyčių. Gydytojai ortodontai siūlo tokias priemones, kuriomis dantis galima ištiesinti greitai, neskausmingai ir taip, kad niekas nė neįtartų, jog juos tiesinate – nepastebimai. Apie naujosios kartos dantų breketus nuomonėmis mielai dalinasi ne tik gydytojai orotodontai, bet ir pacientai, pasirinkę šį kreivų dantukų korekcijos metodą.

Panorus tiesinti dantis, pirmieji teigiami rezultatai pastebimi jau po pusės metų ar metų nuo dantų breketų nešiojimo pradžios. Būtent po tiek laiko dantys jau susirikiuoja į gražų nuolatinį lanką. Kai dantys tiesesni, žmogus tampa drąsesnis, labiau pasitiki savimi ir kur kas daugiau šypsosi. Šypsena gali atverti vartus bet kur, ji padeda užmegzti naujas pažintis ir išlaikyti senąsias. Nė vienas, kurio dėmesį patraukė breketai Kaune, šiandien nesigaili savo sprendimo, jei reikėtų ir vėl spręsti, ar investuoti į šypseną, nedvejodami žmonės taip pat pasirinktų dantų tiesinimą breketais. Juo labiau, kad daugelis kenčia dėl kreivų dantų problemos ir jau nuo pat paauglystės trokšta pokyčių.

Naujasis komfortas – nepastebimi dantų breketai

Karjeros siekiantiems, iš paauglystės laikų iškopusiems, labai užimtiems žmonėms nepaprastai svarbi jų išvaizda, todėl šiandien daugeliui pacientų siūloma pasirinkti tarp kelių rūšių breketų. Taigi tarp dvidešimtmečių ir vyresnių vis populiaresnės tampa vidinėje dantukų pusėje priklijuojamos kabės. Didžiausias privalumas – kad jos nėra pastebimos nei gydymo pradžioje, nei pabaigoje. Šios rūšies breketus, kad odontologai ir pacientai nesusipainiotų, priimta vadinti liežuviniais, nes jie išrikiuojami greta liežuvio, ant vidinio dantų lanko. Lietuvoje tai dar naujovė, didesnis susidomėjimas tarp lietuvių atsirado tik maždaug prieš penkerius metus, būtent tada ir nemaža dalis ortodontų ėmė lankyti specialius kursus ir mokytis tvirtinti liežuvinius tiesinamuosius breketus. Pasaulyje, kiek teko domėtis, liežuvinėmis kabėmis pacientai gydomi jau maždaug kelis dešimtmečius – analogiškai kaip ir mums įprastais metaliniais breketais.

Mitai, susiję su vidiniais breketais

Žmonės, nesusidūrę su tam tikrais reiškiniais, apie juos susidaro klaidingą nuomonę ir, negana to, ją skleidžia aplinkiniams, taip ne vieną įbaugindami. Tikriausiai daugeliui, kurie svarsto, ar susidėti breketus, teko išgirsti, kad jie trukdys kalbėti, kad pacientas ims švepluoti, neaiškiai tarti, kad Kaune sudėti breketai klius, pabraižys liežuvį ir kt. Sudėjus breketus, žinoma, kelias dienas jie jaučiami, nes burnoje atsiranda svetimkūnis, tačiau vėliau įprantama ir gyvenama įprastą gyvenimą – nepakinta nei tartis, nei juntamas kažkoks diskomfortas ar juo labiau kažkas braižo liežuvį.

Vidiniai breketai Kaune pagaminami ir pritaikomi kiekvienam pacientui individualiai, pirmiausia nuėmus jo dantų lankų atspaudus. Tokiam gydymui pasitelkiamos pačios naujausios technologijos, taigi paprasta yra tiek gydytojui, tiek ir pacientui. Kabės labai tvirtai priglunda prie dantų paviršiaus ir, juos laikydamos, koreguoja sąkandį ir dantų kreivumą. Po metus-dvejus, priklausomai nuo atvejo, pasiekiama geidžiamų rezultatų, o pacientas ir toliau gali gyventi įprastą gyvenimą – kalbėti, valgyti, šypsotis ir taip toliau. Vidiniai breketai savo darbą atlieka lėtai, po truputį, tačiau ir rezultatai išlieka ilgalaikiai. Be to, pasirinkus vidinius breketus, pas ortodontą reikia lankytis gerokai rečiau, o ir vizitai neprailgsta, nes gydytojas išsamiai supažindina su dantų būkle, pokyčiais, pasiektais rezultatais ir įkvepia entuziazmo. Teigiami pokyčiai ir rezultatai – geriausia dovana ir gydančiam ortodontui.