Veido atjauninimo procedūros lazerio pagalba


Veido atjauninimasStresas, natūralūs senėjimo procesai, nuovargis, netinkama mityba, žalingi įpročiai, fizinio aktyvumo stoka – tai tik keletas priežasčių, dėl kurių veido oda ilgainiui praranda prieš tai turėtą elastingumą, stangrumą ir skaistumą. Kaip atjauninti savo veidą?

Natūralūs būdai atjauninti veido odą

Norint veido odą išlaikyti gražią ir jauną kuo ilgiau, būtina ja nuolat rūpintis.

Vienas svarbiausių dalykų – teisingas odos valymas. Veidą valyti reiktų specialiu pieneliu arba plauti prausikliu (jokiu būdu ne muilu). Valyti veidą kasdien privaloma net jeigu jokia kosmetika iš viso nėra naudojama, nes per dieną oda išskiria nemažai nereikalingų riebalų, ją padengia dulkės ir kiti nešvarumai.

Kitas svarbus žingsnis – veido odos maitinimas. Kartą per savaitę ar dvi veido odą reikia palepinti kosmetine kauke iš natūralių produktų (agurkų, braškių, žaliosios arbatos) arba vaistinėje įsigyta maitinamąja kauke.

Odos drėkinimas ne mažiau svarbus siekiant išlaikyti jauną veido odą. Odą drėkinti taip pat galima natūraliomis priemonėmis (medumi, jogurtu, alyvuogių aliejumi) arba kosmetika.

Būtina odą saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Perkant kremą svarbu įsitikinti, kad jo apsauginis faktorius būtų ne mažesnis kaip 30. Apsauginį kremą reiktų rinktis pagal odos tipą ir saulės aktyvumą.

Kad oda būtų jauna, neužtenka ją tepti kremais ir losjonais, jai taip pat reikalingas gausus vandens kiekis ir tinkama mityba. Maisto produktai, gražinantys odą „iš vidaus“: riešutai, citrusiniai vaisiai, špinatai, liesa paukštiena, linų sėmenys, slyvos, mėlynės, burokėliai, alyvuogės ir juodasis šokoladas.

Jaunesnis veidas jau po pirmosios atjauninimo procedūros

Pasinaudojus šiuolaikinėmis lazerinėmis technologijomis, veido odos problemas galima išspręsti be jokių operacijų ar netgi injekcijų. Veido atjauninimas – lazerinė procedūra, kuri skatina naujo kolageno formavimąsi ir stimuliuoja atsinaujinimo procesus giliuosiuose odos sluoksniuose. Iš karto po procedūros prasideda aktyvūs odos atsinaujinimo ir persitvarkymo procesai, o pasikeitimai matomi iškart. Didžiausias gydomasis efektas pasiekiamas per maždaug tris mėnesius, o poveikis gali išlikti iki trijų metų.

Kokias veido odos problemas galima išspręsti naudojant veido atjauninimo procedūrą?

Dermatologai veido atjauninimo procedūrą rekomenduoja esant odos poringumui, nelygiam odos paviršiui, visų tipų raukšlėms, praradus natūralų odos skaistumą. Jau po pirmosios procedūros veido oda tampa ne tik skaistesnė, bet ir stangresnė, elastingesnė, drėgnesnė, dingsta nereikalingas blizgesys. Pasinaudojus šios procedūros teikiamomis galimybėmis, išnyksta raukšlelės, gali būti išnaikinami randai, senatvinės ar pigmentinės dėmės, paslepiami odos defektai, likę po to, kai ją pažeidė saulė, strazdanos.

Veido atjauninimo procedūra gali apimti ir pakritusių skruostų pakėlimą, paakių pašviesinimą, išspręsti išryškėjusių kapiliarų, išsiplėtusių veido porų problemas.