Limfodrenažinis masažas – norintiems atrodyti žvaliau ir gražiau


Limfodrenažinis masažas AltamedicaKas yra limfodrenažinis masažas ir kam jis skirtas?

Mechaninis masažas, kurio metu naudojami specialūs voleliai, vakuumas ir kurio ir pagrindinis tikslas – paciento odos celiulito sumažinimas, vadinamas limfodrenažiniu masažu. Toks masažavimo būdas padeda padailinti paciento kūno formas: suteikia joms lieknumo, išlygina odą, sumažina arba visiškai panaikina jos trūkumus: randus, strijas, pablyškimus.

Kokius natūralius organizmo procesus pagreitina šis masažas?

Limfodrenažinis masažas, kaip sako jo pavadinimas, veikia limfinę sistemą, skatina medžiagų apykaitą. Dėl šios priežasties po masažo kurso pradeda mažėti paciento kūno apimtis, celiulitas, kieti, įsisenėję randai suminkštėja, strijos tampa blyškesnės. Limfodrenažinis masažas sumažina odos patinimą, pagerina jos spalvą, suteikia stangrumo. Tos masažavimo būdas pagreitina odos mikrocirkuliaciją, paveikdamas visus (net giliai esančius) odos sluoksnius ir išjudindamas ten susikaupusius riebalus.

Masažas suaktyvina kraujotaką, todėl pastebimi pakitimai atsiranda ne tik kūno išorėje, bet ir viduje (pavyzdžiui, audiniai geriau įsisavina deguonį ir maistines medžiagas).

Limfodrenažinio masažo procedūra

Masažas atliekamas naudojant kompiuteriu valdomą sistemą, kuri susideda iš dviejų volelių ir vakuumo. Šiais voleliais oda yra švelniai masažuojama, kol pradeda veikti ne tik viršutinį, bet ir giliuosius jos sluoksnius. Procedūra trunka maždaug 45 minutes. Ji yra maloni, atpalaiduojanti, nekelia skausmo.

Norint pasiekti matomą rezultatą (sumažinti kūno apimtį iki 10 centimetrų), rekomenduojama masažą atlikti bent dešimt kartų, iš pradžių du kartus per savaitę, vėliau – kartą per mėnesį. Prieš masažą reiktų vartoti daug skysčių (geriausia – vandens), dauguma atvejų reiktų atlikti ir žarnyno valymą. Apie kitas procedūras, kurias gali tekti atlikti prieš masažą, informuos šią sveikatingumo paslaugą teikianti įstaiga.

Limfodrenažinis masažas atliekamas Kaune klinikoje. Čia dirba patyrę tokio masažo specialistai.

Kam limfodrenažinis masažas rekomenduojamas, o kam – nepatartinas?

Šis masažavimo būdas rekomenduojamas anstvorio turintiems žmonėms, taip tiems pacientams, kuriuos kankina sudribusios kūno odos problemos, celiulitas. Jis tinka pacientams, anksčiau patyrusiems operaciją, po kurios liko matomi randai (tačiau operacija turi būti gerokai seniau nei masažas). Limfodrenažinis masažas gali padėti atsikratyti audinių paburkimo ir patinimo. Jis tinka norintiems, jog kūno oda būdų stangresnė. Masažas turi ir teigiamą psichologinį poveikį: sumažina nerimą ir stresą, atpalaiduoja, suteikia žvalumo.

Limfodrenažinis masažas nerekomenduojamas nėštumo ar menstruacijų metu. Nepatartina jo atlikti sergant ūmia liga (pavyzdžiui, bronchitu), patyrus traumą, karščiuojant. Pacientams, sergantiems onkologinėmis ligomis, kankinamiems širdies, skrandžio, kepenų ar odos ligų, daryti šio masažo taip pat negalima. Kitos medicininės aplinkybės, dėl kurių nerekomenduojami atlikti limfodrenažinio masažo: neseniai atliktos operacijos, aukštas arba labai žemas kraujo spaudimas, kojų venų uždegimai, arterijų ligos.