Dantų atstatymas: „All on 4“ metodas ar klasikiniais protezai?


Nuostabiai šypsena tikrai nereikia nei kažko ypatingo, nei brangaus. Svarbiausia yra laikas, kurį žmogus skiria savo burnos ertmei ir tuo pačiu reguliarumas, kurio reikia laikytis. Visgi, dažnai net ir labai nuoširdi priežiūra negarantuoja, kad pavyks išsaugoti nuosavus dantis. Įvairios nelaimės, genetika, galiausiai, maistas, kuris nėra naudingas nei mūsų burnos ertmei, nei visam organizmui – kenkia ir ne retas to rezultatas yra dantų netekimas. Džiugu tik tai, kad šiuolaikinė medicina tikrai labai pažengusi, tad gali atkurti dantis ir džiaugtis, kad jie tiek savo estetika, tiek funkcionalumu – primins tikrus.

all on 4 metodas, pacientas pas odontologąBene pats geriausias šiuo metu egzistuojantis variantas yra dantų implantai, kurių sriegimo paslaugas siūlo klinika dantu-implantai.lt. Iš visų atkūrimo galimybių daugiausia teigiamų atsiliepimų all-on-4 implantacija sulaukia, nes vos ant 4 implantų galima atkurti viso žandikaulio dantis, tačiau taip pat džiugina ilgaamžiškumu.

„Visi ant 4“ implantavimo metodika

Vis daugiau dėmesio sulaukianti implantavimo metodika „All on 4“ – nebėra naujas pasirinkimas, tačiau jau dabar vadinamas klasika, kadangi pranokti ją – tikrai bus sunku. Tai yra implantavimo metodas, kurio metu vos vieno vizito metu galima atkurti kelis paciento dantis. Šis metodas tinkamas ir tuomet, kai reikalingas visas dantų lanko atkūrimas. Jeigu įprasti sriegiami net 8 implantai, tai ši galimybė yra kur kas geresnis pasirinkimas, kadangi užtenka vos 4 visam burnos lankui. Pažangi medicina ne tik taupo žmogaus laiką, tačiau ir pinigus, o puiku tai, kad nauji dantys ne tik atrodys puikiai, tačiau savo funkcionalumu tai pat atitiks poreikius.

 Momentinė implantacija – kai poreikis čia ir dabar

Natūralu, kad pacientai nori džiaugtis ne tik nuostabia šypsena, kuri iki gyvenimo galo nereikalaus jokių korekcijų, tačiau taip pat dažnai tikimasi ir greičio, kadangi netekus nuosavų dantų – gyvenimas tampa kur kas sudėtingesnis. Ši metodika labai puikiai derinama su momentiniu implantavimu, kuris padeda sutaupyti daug laiko. Svarbiausia, kad jos metu stengiamasi maksimaliai išlaikyti nuosavus, tikrus dantis, kurie dar gali būti burnoje.

Žinoma, dažnai problemos priveda link to, kai reikia vieno arba kelių nuolatinių dantų pašalinimo, tačiau geros klinikos tikslas yra išlaikyti kuo daugiau. Įsriegus implantą kratymo metu tiek nauji, tiek tikri dantys gauna vienodą krūvį, kuris leidžia ne tik išvengti tolygaus žandikaulio dėvėjimosi, tačiau taip pat ir pačių dantų, o tai yra labai svarbu, kad nuolatiniai, Jūsų dantys – nesusidėvėtų greičiau (nesant dirbtiniams).

Žinoma, dėl detalesnių implantacijų galimybių, kurios turi atitikti konkretaus paciento poreikius – reikia tartis su specialistais. Juk kiekviena situacija yra individuali, tad jos priderinimas yra būtinas.

Privalumai, kurie skatina rinktis All-on-4

„All on 4“ dantų implantavimo metodika toli gražu nėra vienintelė galimybė, tad natūralu, kad verta palyginti su kitomis opcijomis ir rinktis tą variantą, kuris labiausiai tinka Jums. Ne tik kokybės, tačiau ir kainos prasme. Kodėl būtent šis metodas sulaukia tiek daug dėmesio ir jį verta labiausiai rinktis?

  • Vos vieno vizito metu jau galima džiaugtis šypsena, kuri atrodo natūraliai.
  • Daugeliui pacientų patinka ir tai, kad gydymo laikas yra maksimaliai trumpas.
  • Kalbant apie kainą bei kokybę – derinys dažniausiai pranoksta klientų poreikius.
  • Metodas tinka beveik visiems pacientams.
  • Po atliktos procedūros beveik jokio diskomforto.
  • Tarnaus labai daug metų, tad pamiršite, kad burnoje yra dirbtiniai dantys.
  • Nereikia jokios ypatingos priežiūros.
  • Dažniausiai nereikalingos ir kaulo priauginimo procedūros.

Svarbiausia – pagaliau ryžtis, kadangi šiuolaikinės implantacijos galimybės – tikrai labai plačios ir prieinamos daugeliui.