Odontologas, burnos chirurgas


Burnos chirurgijos instrumentaiOdontologas – burnos chirurgas, implantologas, apie kurį galime išgirsti tik gerus atsiliepimus, yra įkūręs odontologijos kliniką. Gydytojo išsilavinimas ir patirtis – išties įspūdingi. Kauno medicinos universitete ne tik studijavo bet ir atliko rezidentūrą. Be to, odontologas priklauso tarptautinei ITI implantologų draugijai.

Odontologas atlieka įvairias operacijas srityse, kuriose specializuojasi. Burnos chirurgijos srityje atliekamas aštuntų (protinių) dantų rovimas, šaknies viršūnės rezekcija, liežuvio bei lūpos pasaitėlio plastika, burnos prieangio plastika bei kaulinių išaugų plastika prieš protezavimą. Implantologijos srityje atliekama ne tik dantų implantacija, bet ir sinuso pakėlimo operacijas, žandikaulio alveolinės keteros distrakcinė osteogenezė, kaulo bloko persodinimas bei reguliuojama kaulo augmentacija.

Odontologas yra aktyviai įsitraukęs į mokslinę veiklą, nuolat ieško naujovių, jas analizuoja, tobulina ir pritaiko praktiškai, nuolat dalyvauja kursuose, seminaruose, konferencijose.  Jeigu jums reikia profesionalaus gydymo, galite būti tikri, kad šis gydytojas bei jo komanda jūsų nenuvils: teikiamos tik profesionalios aukščiausios kokybės paslaugos.