Patikima odontologijos klinika Kaune


Odontologijos klinika KauneIeškote patikimos odontologijos klinikos Kaune?

Jei jūsų tikslas – profesionalios paslaugos, kvalifikuoti, išsilavinę ir puikiai savo darbą išmanantys gydytojai, rekomenduojame „Garliavos odontologijos centrą”.

Kokias paslaugas teikia „GOC” klinika?

Klinikos teikiamos įvairios paslaugos, susijusios su implantologija, chirurgija, periodontologija bei burnos higiena.

Kokias implantologines paslaugas siūlo?

Jei jus dominanti sritis – implantologija, verta žinoti, jog čia atliekama dantų implantacija be audinių rekonstrukcijos, sinuso dugno pakėlimo operacijos, kaulo bloko priauginimas, žandikaulio keteros pastorinimas ar paukštinimas, danties alveolės apsaugojimas nuo absorbcijos, reguliuojama kaulo regeneracija.

Burnos chirurgijos paslaugos

Atliekama liežuvio bei lūpos pasaitėlio plastika, burnos prieangio plastika. Taip pat atliekamas protinių dantų rovimas, šaknies viršūnės rezekcija, danties vainiko pailginimas, kaulinių egzostozių šalinimas, danties kaklelio uždegimas ir burnos paruošimas prieš protezavimą.

Jei pacientui diagnozuojamas periodontitas, jo gydymas priklauso nuo to, kiek liga yra pažengusi. Dažniausiai pirmasis etapas – profesionali burnos higiena. Vėliau pradedamas konservatyvus arba, jei periodontas yra negrįžtamai pakitęs, chirurginis gydymas.

Kokie Gydytojai dirba „Garliavos Odontologijos Centre”?

GOC klinikoje dirba burnos chirurgai.  Šie gydytojai yra įgiję pasitikėjimą ir tarp pacientų, ir tarp kolegų odontologų. Galime jus patikinti, kad visi darbuotojai yra savo srities specialistai, puikiai atliekantys savo darbą, tad jų teikiamomis paslaugomis tikrai liksite patenkinti.

Labai svarbu tai, kad kiekvienam pacientui yra sudaromas individualus gydymo planas. Pirmasis vizitas paprastai skiriamas konsultacijai, kurios metu kruopščiai išanalizuojamas konkretaus paciento atvejis. Išsiaiškinus, kokia yra paciento būklė, tikslai ir pageidavimai, parenkamas optimalus gydymo planas, aptariami gydymo etapai, trukmė bei kaina. Kiekvienas pacientas – pats svarbiausias, tad visi gali tikėtis tiek profesionalių paslaugų, tiek ir nuoširdaus, malonaus bendravimo.

Koks „Garliavos Odontologijos Centro” darbo laikas? Kaip galima užsiregistruoti konsultacijai?

GOC yra įsikūrusi patogioje vietoje, kuri yra nesunkiai pasiekiama tiek viešuoju, tiek asmeniniu transportu, ir dirba kasdien nuo 9 valandos ryto iki 19 valandos vakaro. Užsiregistruoti konsultacijai galite tiek paskambinę nurodytu kontaktiniu telefonu, tiek ir internetu (standartinėje formoje reikės atsakyti į keletą klausimų, susijusių su jūsų kontaktiniais duomenimis ir vizito tikslu).