Paskaita su Šarūnu Perminu: paprastai ir nuodugniai apie klinikos finansų ir personalo valdymą


Šarūnas PerminasŠarūnas Perminas – „Vilniaus implantologijos centro klinikos“ finansų ir personalo valdymo konsultantas, šiose srityse patirties įgijęs būdamas UAB „MED GRUPĖ“ valdybos pirmininku ir odontologijos klinikos „&Smile“ direktoriumi. Jo paskaita, skirta privačių klinikų savininkams, vadovams ir finansų specialistams, padės atsakyti į jiems aktualius klausimus:

  • Kaip dar geriau valdyti savo verslą?
  • Kaip įvykdyti pagrindinį klinikos vadovo darbą: padidinti įmonės pajamas, sumažinti išlaidas ir gauti daugiau pelno?
  • Kaip efektyviai panaudoti klinikos žmogiškuosius išteklius?
  • Kokios ataskaitos reikalingos vertinant kasdieninę įmonės veiklą ir jos finansinius rezultatus?
  • Kaip laikantis rinkos „žaidimo taisyklių“ sukurti efektyvią darbo užmokesčio sistemą?

Paskaitos metu dalyviai galės susipažinti su Šarūno Permino asmenine patirtimi klinikos finansų valdymo ir žmogiškųjų išteklių planavimo bei organizavimo srityse, jiems bus suteikta galimybė gauti realias klinikos veiklos vertinimo ataskaitų formas.

Šarūno Permino paskaita daugiausia bus orientuota į įmonės finansinės veiklos planavimą, jos organizavimą, įvertinimą, kontrolę. Bus aptariamos pagrindinės klinikos išlaidų grupės (medicininė įranga, procedūrų metu naudojamos medžiagos, patalpų nuoma, mokesčiai, darbuotojų darbo užmokestis) ir įmonės pelno didinimo galimybės. Lektorius papasakos, kaip geriausia nustatyti klinikoje teikiamų procedūrų kainas, palaikant gerus santykius su tiekėjais sumažinti medžiagų įsigijimo savikainą. Bus aptariami būtini ir nebūtini reklamos kaštai, pagrindinio ir pagalbinio personalo dydis, jo augimo galimybės.

Paskaitos metu Šarūnas Perminas pasidalins savo sukaupta patirtimi klinikos personalo darbo užmokesčio organizavimo srityje. Bus aptariama klinikoje dirbančių gydytojų, jų asistentų ir pagalbinio personalo atlyginimų valdymo sistema. Diskusijos metu bus ieškoma atsakymų į klausimus „kuo pagrįsti darbuotojų darbo užmokesčio dydžiai?“, „kiek galima ir kiek reikia mokėti?“, „kaip sumažinti mokesčių naštą?“.

Paskaita bus naudinga tiek įmonės vadovui, tiek jos personalo specialistui (jei tai nėra tas pats žmogus) – bus diskutuojama personalo įdarbinimo klausimais, aptariama darbuotojų motyvacijos didinimo sistema, personalo struktūros, premijų taikymo darbuotojams aspektai.

Lektorius nepamirš ir pačių svarbiausių žmonių visoje klinikoje – pacientų. Bus pasakojama, kaip veikia paciento kaip vartotojo sąmonė renkantis procedūrą pagal kainą, kaip jie priima sprendimą gydytis vienoje ar kitoje klinikoje, kuo skiriasi „klinikos kainynas“ ir „paciento kainynas“. Lektorius pateiks kainynų pavyzdžių, supažindins su viena iš buhalterinių programų, padėsiančia kasdieninėje klinikos veikloje, aptars nuolaidų sistemą, jų rūšis ir taikymo galimybes.

Didelis dėmesys bus skiriamas klinikos finansų specialistui. Bus išskirti pagrindiniai reikalavimai klinikos buhalteriui ir jo pagalbininkei – buhalterinei programai. Šarūnas Perminas akcentuos medžiagų nurašymo proceso svarbą, aptars jo kontrolės procedūrą. Nors paskaita bus naudinga patiems įmonių vadovams, rekomenduojama į ją kartu pasikviesti ir savo finansų direktorių ar buhalterį.