Efektingas odos raukšlių lyginimas lazeriu


veido raukšlėsNe tik amžius, bet ir genetinės ligos, kasdien daromos grimasos (mimikos) ir net aplinkos veiksniai gali turėti įtakos veido raukšlių atsiradimui. Nors ir kaip stengtumėmės išvengti veidą vagojančių raukšlių ir raukšlelių (net teko girdėti, jog kai kurios moterys stengiasi niekada nesijuokti, kad jų neatsirastų), nuo jų nesame apsaugotas nei vienas. Raukšlės yra jautri tema jų turintiems žmonėms, ypatingai moterims, tad nenuostabu, kad jų stengiamasi atsikratyti įvairiausiais būdais. Žinoma, pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas ar net kai kurios kosmetinės priemonės gali pristabdyti raukšlių atsiradimą, tačiau jau susiformavusias raukšles panaikinti nėra taip lengva. Vienas šiuolaikiškiausių ir efektyviausių būdų tai padaryti – raukšlių lyginimas lazeriu.

Svarbiausios priežastys, dėl kurių pradeda formuotis raukšlės – sulėtėjęs veido ląstelių dalinimosi ir atsinaujinimo procesas ir drėgmės trūkumas visuose odos sluoksniuose. Raukšlių šalinimas lazeriu ypatingas tuo, kad šios procedūros metu pasiekiami net giliausi odos sluoksniai, todėl šis būdas lyginti raukšles yra ypač veiksmingas. Be to, išlyginus raukšles lazeriu, pagerėja odos tonusas, paspartėja kraujotaka, oda tampa elastingesnė ir stangresnė.

Tikriausiai jums kyla klausimas, ar tokia procedūra, kai „kėsinamasi“ net į giliausius odos sluoksnius, yra labai skausminga? Raukšlių lyginimas šiuo būdu gal ir nėra toks malonus, kaip veido patepimas kremu, tačiau jis tikrai nėra ir toks skausmingas, kaip plastinė operacija ir gijimo procesas po jos. Prieš procedūrą veidas nuvalomas, pašalinami kosmetikos likučiai, tuomet jis patepamas nuskausminamuoju kremu. Raukšlių lyginimo lazeriu procedūros metu jaučiamas šiek tiek dirginantis lazerio skleidžiamos šilumos pulsavimas, oda gali šiek tiek kaisti, perštėti.

Raukšlių naikinimas lazeriu nėra stebuklingas procesas, kurio metu nuo veido tiesiog nušluojamos visos raukšlės ir pakilus iš dermatologo kėdės jau galima keliauti į verslo susitikimą ar vakarėlį. Rezultatas taps matomas tik nusilupus nereikalingai odai – po maždaug savaitės – ir jam pasiekti gali tekti procedūrą pakartoti. Procedūrų skaičius priklauso nuo paciento turimų raukšlių gylio (kuriame odos sluoksnyje jos yra) ir organizmo reakcijos į gydymą. Bet kuriuo atveju apie būtent jūsų atveju reikalingą procedūrų skaičių ir laiką, reikalingą odai sugyti, informuos dermatologas jau pirmosios konsultacijos metu.

Raukšlių lyginimas lazeriu tinka tiek senatvinėms raukšlėms, tiek mimikos raukšlėms naikinti. Ši procedūra gali būti derinama su kitomis raukšlių lyginimo priemonėmis, pavyzdžiui, veido kremais ar serumais, kadangi po jos būtina veido odą nuolat drėkinti. Reikia nusiteikti, kad keletą dienų ar savaičių po raukšlių lyginimo šiuo būdu teks gydytis namuose, nes odą kurį laiką bus paraudusi, tarsi nudegusi saulėje. Visgi gera žinia yra ta, kad lyginant raukšles lazeriu yra tik minimali kitokio šalutinio poveikio rizika.