Dantų implantai ar protezai: ką rinktis?


Sveikai ir gražiai šypsenai reikia ne brangių priemonių, tačiau nuolatinio dėmesio. Žinoma, visada labai gerai yra pasitarti su specialistais, kurie suteikia bazinę info apie dantų priežiūrą. Galiausiai, esant bet kokiai Jūsų burnos ertmės situacijai – visada galima rasti išeitį, tik reikia jos ieškoti ir tartis su pačiais geriausiais, kurie siekia maksimaliai išsaugoti tikrus dantis, juos minimaliai pakoreguojant medžiagomis.

Vieni labiausiai gerbiamų yra specialistai Kaune, tai yra „Garliavos odontologijos centras”. Jų atliekama dantų implantacija Kaune – sulaukia labai daug dėmesio, itin vertinama. Tiesa, greta jos dažnai minimas ir protezavimas, tad čia ir kyla klausimas – kuris variantas yra geresnis?

Dantų implantacija Kaune ir GarliavojeDantų implantų galimybės ir privalumai

Vis daugiau žmonių sutinka mokėti daugiau, kad tik gautų geriausios kokybės paslaugos, kurios tarnaus daug metų. Štai čia dažniausiai minima implantacija, kuri yra vadinama pačia inovatyviausia galimybe dantų atkūrimui.

Pateiksime privalumus, kurie dažniausiai ir skatina rinktis būtent implantus.

  • Pirmiausia tai yra dirbtiniai dantys, kurie atrodo taip pat kokybiškai kaip ir tikri. Jeigu burnos ertmėje turi būti implantuojamas tiek vienas dantis, žiūrima, kad jis kuo labiau derėtų prie tiktų, kuriuos pacientas dar turi. Tikrai niekas nežinos, kad dantis yra implantuotas, kadangi jis atrodo labai natūraliai.
  • Žinoma, vertinama ne tik graži išvaizda, tačiau ir funkcionalumas. Implantai puikiai kramto net ir labai kietą maistą, tad nereikia pergyventi, kad Jūsų gyvenimas bus sudėtingesnis. Mėsa, riešutai… viskas, ko reikia Jūsų laimingam skrandžiui gali būti kramtoma su implantais.
  • Ar svarbu, kad kartą sutvarkyti dantys tarnautų kuo ilgiau? Žinoma, kad taip. Ir čia vėl laimi dantų implantai, kurie dažniausiai tarnauja iki gyvenimo galo. Žinoma, tik tokiu atveju, kai jie bus atliekami, padaromi tikrai patikimoje klinikoje. Dėl to siūlome plačiau domėtis sertifikacijos, kurios garantuoja kokybę.
  • Dantų implantai nereikalauja ir jokios ypatingos priežiūros. Prižiūrėti reikia taip pat kaip ir tikrus dantis, tad džiugu, kad tai neapsunkina gyvenimo.

Sutikite, dantų implantai yra pati geriausia šiuo metu egzistuojanti galimybė, kuri prieinama kiekvienam ir kuri grąžina žmogui gyvenimo džiaugsmą.

Dantų protezų galimybės ir privalumai

Dantų protezai yra naudojami kur kas ilgiau. Ir nors šiuo metu dantų implantavimas yra labai vertinamas, tačiau ne mažai dėmesio sulaukia ir protezai. Žinoma, bene labiausiai dėl tų, kad jų kainos yra kur kas mažesnės, o daugeliui žmonių tai yra svarbu.

Pirmiausia norime pabrėžti, kad nepriklausomai nuo Jūsų pasirinktos dantų atkūrimo paslaugos – galima pasinaudoti medlizingo paslaugomis. Tuomet jums bus daromas labiausiai poreikius tenkinantis išsimokėjimo planas. Visgi, tikrai, protezai kainuoja pigiau.

Tačiau su mažesne kaina kokybė, deja, irgi ne tokia gera. Jie ne taip natūraliai atrodo, ne taip ilgai tarnauja ir yra ne tokie patvarūs. Tačiau tikrai nėra blogi. Tik siūlome rinktis fiksuotus, kadangi jie labiau apsimoka nei išimami. Galiausiai, rinktis tokius, kurie yra gaminami iš geriausios kokybės medžiagos, kadangi tik tokiu atveju tarnaus ilgai ir galės būti naudojami daugeliui patiekalų, net ir kietų, valgyti.

Visada reikia tartis su pačiais geriausiais savo sferos specialistais, kadangi jų patirtis bei rekomendacijos – tai, ko reikia, kuo reikia sekti, kuo reikia remtis. Galiausiai, nelaukite, kol burnos ertmės problemos taps didelės ir tvarkykite jas dar tada, kol jos yra mažame lygyje ir greitai išsprendžiamos.