Strijų šalinimas lazeriu Vilniaus dermatologijos klinikoje


Strijos ant pilvoDermatologinė procedūra, kurios metu atliekamas strijų panaikinimas lazeriu, vadinama strijų šalinimu. Kodėl pacientai vis dažniau kreipiasi į dermatologijos klinika strijų šalinimo lazeriu procedūrai ir kaip ji atliekama?

Kas yra strijos?

Strijomis vadinami balti, violetiniai, rausvi arba melsvos spalvos ruoželiai, atsirandantys ant odos. Dažniausiai strijas galima pastebėti tose vietose, kuriose oda dėl vienų ar kitų priežasčių yra tempiama: krūtų, pilvo, šlaunų ar sėdmenų.

Kodėl atsiranda strijos?

Pagrindinės strijų atsiradimo priežastys – odos pasikeitimai, atsirandantys su amžiumi, staigus svorio priaugimas, nėštumas ir kai kurios ligos (pavyzdžiui, hormonų sutrikimai).

Ar įmanoma visiškai atsikratyti strijų?

Jeigu su strijomis pradedama kovoti, kol joms „nesukako“ pusantrų metų, jų galima visiškai atsikratyti. Vėliau strijas galima išblukinti, tačiau visiškai jų atsikratyti greičiausiai nepavyks.

Tai lemia labai paprasta priežastis: iki pusantrų metų jungiamajame odos audinyje, kuris užpildo įvairius jos pažeidimus (taigi, ir strijose), dar yra savo funkcijas atliekančių kraujagyslių. Laikui bėgant, kraujagyslėse nebelieka kraujo, jos tampa tuščiavidurės, o strijos išbąla. Tokių strijų atsikratyti praktiškai neįmanoma.

Kaip atliekamas strijų šalinimas lazeriu?

Strijų šalinimas lazeriu – tai dermatologinė procedūra, kurios metu naudojami lazerio spinduliai. Vadinamuoju frakciniu lazeriu odoje suformuojama daugybė mikrostulpelių. Jie teigiamai veikia odoje esantį kolageną. Stimuliuojant kolageną, odoje pradeda formuotis nauji stulpeliai. Jie užpildo pažeistą odos plotą, kuriame atsirado strija, ir jį pakoreguoja.

Strijų šalinimas lazeriu pacientui nėra skausmingas arba skausmingas tik minimaliai. Ši dermatologinė procedūra sukelia tik šiek tiek nemalonų šilumos pojūtį, tačiau jis slopinamas specialia šaldymo sistema.

Dermatologinės lazeriu atliekamos procedūros metu visiškai išnaikinamos smulkios ir „šviežios“ strijos, o gilios arba įsisenėjusios strijos tampa blyškesnės. Be to, lazeris paskatina odos atsinaujinimo procesus, todėl ji tampa lygesnė ir atrodo sveikiau.

Kur kreiptis, jeigu noriu pašalinti strijas Vilniuje?

Dermatologinė strijų šalinimo procedūra atliekama Vilniuje įsikūrusioje dermatologijos klinikoje „Grožio chirurgija“. Jeigu norite užsiregistruoti strijų šalinimo procedūrai, skambinkite arba rašykite klinikos tinklalapyje nurodytais kontaktais, net jeigu gyvenate užsienyje ir jau turite artimiausios kelionės į Vilnių datą.

Kokias kitas dermatologijos procedūras galima atlikti Grožio klinikoje?

Be strijų šalinimo lazeriu, klinka siūlo tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimo, nagų grybelio gydymo, apgamų ir kitų odos darinių šalinimo procedūras, mezoterapiją, hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijas, cheminį odos šveitimą, odos atjauninimą ir daugybę kitų procedūrų.