Vienmomentė implantacija: kai laikas itin svarbus


Implantacija – procedūra, kelianti nerimą daugeliui. Viena priežasčių, dėl ko jos kaip įmanoma vengiama, yra ilgas, gana varginantis pačios procedūros ir gijimo laikas. Ne taip jau seniai dantų implantacija galėjo būti atliekama tik vienu būdu, galutinį rezultatą pasiekiant per maždaug pusmetį. Tačiau šiandien susigrąžinti džiaugsmą šypsotis galite per neįtikėtinai trumpą laiką. Tai padeda pasiekti vienmomentė, kitaip dar vadinama greitoji implantacija. Tokia dantų implantacija Kaune atliekama „Dantų estetika“ klinikoje odontologo-implantologo Kęstučio Gronskio. Jis pasakoja, kuo ypatinga ši procedūra ir kodėl verta ją rinktis.

Greitas dantų implantavimasKas yra greitoji implantacija?

Greitoji implantacija (vienmomentė implantacija) – ypatingai pažangi procedūra. Jos metu, per vieną vizitą, ir saugiai pašalinami blogos būklės (nereikalingi) dantys, ir įsukami dantų implantai. Be to, galima iškart uždėti laikinąjį danties vainikėlį – jis nuolatiniu pakeičiamas po kelių mėnesių. Kitaip tariant, jau po vieno vizito galite pamiršti apie skaudamą ar prarastą dantį, po šalinimo dantų eilėje likusius neestetiškus tarpus ir diskomfortą. Tačiau tai – tik viena priežasčių, dėl kurių vienmomentė dantų implantacija tampa vis paklausesnė.

Kokie yra kiti vienmomentės implantacijos privalumai?

Vienmomentė implantacija yra greitą ir estetišką rezultatą užtikrinanti procedūra. Ji ypatingai tinka tuo atveju, jei:

  • Netekote arba reikia pašalinti labiausiai matomus – priekinius dantis.
  • Reikalingi mažiausiai 4 implantai – išlaikyti tilteliui, pritaikytam visam ar daliai žandikaulio.
  • Vienmomentė dantų implantacija Kaune optimaliausia šalinant gydymui netinkamus dantis ir išsaugant kramtymo funkciją.

Verta žinoti ir tai, kad dantų implantai įsukami minimaliai invaziniu būdu. Tai reiškia, kad netraumuojančiu būdu išrovus dantį ir jo vietoje iškart įsukus implantą neprireikia papildomų pjūvių. Taigi, sumažėja nemaloniųjų pooperacinių reiškinių – kraujavimo, patinimo, skausmo – tikimybė.

Dėl tokio implantacijos metodo ir pats gijimas trunka mažiau. Be to, vienmomentė dantų implantacija leidžia išlaikyti dailesnę Jūsų dantenų liniją, užkerta kelią kaulinio audinio nykimui – todėl rezultatas yra itin estetiškas, neprireikia minėtų audinių priauginimo.

Ką dar reikėtų žinoti apie procedūrą?

Kaip akcentuoja klinikos „Dantų estetika“ implantologijos specialistas K. Gronskis, kiekvieno iš mūsų burnos sveikatos ypatumai yra unikalūs. Būklę lemia daugybė veiksnių:

  • pažeidimai, traumos,
  • dantų ir dantenų ligos,
  • kaulų tankis ir kiekis,
  • dantenų kiekis, būklė,
  • sąkandžio tipas ir kt.

Dėl to vienmomentė implantacija turi būti atliekama tik kruopščiai įvertinus situaciją, nustačius būsimos procedūros saugumą. Visgi atvejų, kai labiausiai tinka įprastas, senasis implantavimo metodas, pasitaiko labai nedaug.

Tam, kad netinkamos būklės dantys būtų pašalinti saugiai ir dantų implantai džiugintų patogumu, patvarumu, estetiškumu, taip pat būtina pasirūpinti patikimu gydymo planu. Tad jei dantų implantacija Kaune Jums yra patogiausias variantas, nedvejokite ir susisiekite su „Dantų estetikos“ komanda. Išskirtine patirtimi ir naujausiais moksliniais tyrimais grįsti sprendimai – tai, dėl ko galėsite vėl drąsiai šypsotis, mėgautis pilnaverčiu gyvenimu taip greitai, kaip tik įmanoma.