Kodėl verta kreiptis į privačią dermatologę Vilniuje?


Pacientų daug, gydytojų – per mažai

Eilės viešosiose gydymo įstaigose – milžiniškos, ypač sostinėje. Norint patekti pas specializuotą gydytoją, pavyzdžiui, dermatologę Vilniuje, gali tekti laukti keletą savaičių ar net mėnesį. O kartais, kankinant nerimą keliantiems susirgimams, į gydytojo kabinetą reikia patekti kuo greičiau.

Jeigu kankina alerginė reakcija, oda dėl nežinomų priežasčių paburksta, parausta ar ją ima perštėti, kankina skausmas, geriausia kreiptis į privačią dermatologę.

Dermatologe Vilniuje konsultuojaPrivačios dermatologės paslaugų kainos „kandžiojasi“. Ar tikrai?

Iškilus odos problemai, pirmiausia kreipiatės į savo polikliniką. Patekę pas šeimos gydytoją, gaunate siuntimą pas dermatologę. Kas vyksta toliau? Tikriausiai laukiate, kol išmuš ilgai laukta diena ir valanda, ir pagaliau sužinosite, kaip išspręsti savo odos problemą. Po 10 ar 15 minučių trukmės konsultacijos gaunate receptą.

Sunkesniais atvejais prieš tai jums atliekami keli tyrimai: dalis – mokami, dalis – ne. Sumokate už vaistus, ir keliaujate namo tikėdamiesi, kad jie išgydys jau keletą dienų ar net savaičių jus kankinančią problemą. Kaip dažnai pacientai vėl grįžtate pas šeimos gydytoją, prašydami naujo siuntimo? Kiek iš viso sumokate už vaistus, pirminius ir pakartotinius tyrimus?

Dermatologės konsultacija privačioje klinikoje Vilniuje kainuoja iki 40-50 eurų. Taip, iš pirmo žvilgsnio tai – didelė suma. Tačiau pasidomėkite: galbūt dermatologijos klinikoje taikomos nuolaidos, jei po konsultacijos paaiškėja, kad jums reikalinga kuri nors medicininė klinikos paslauga? Pavyzdžiui, kai kurios dermatologės Vilniuje perpus sumažina konsultacijos kainą, jeigu po jos pacientas iš karto užsirašo tam tikrai dermatologinei procedūrai arba operacijai, pavyzdžiui, įaugusio kojos nago pašalinimui.

Viešosiose gydymo įstaigose retai kada yra galimybė pacientui iš karto suteikti reikalingą dermatologinę procedūrą arba jos, kaip ir konsultacijos, gali tekti ilgai laukti. Privačiose dermatologijos klinikose procedūros atliekamos neilgai trukus po konsultacijos, kartais – net tą pačią dieną. Tai ypač aktualu daug laiko neturintiems pacientams (pavyzdžiui, gyvenantiems užsienyje ir tik trumpam viešintiems Lietuvoje) arba patiriantiems skausmą.

Kokias procedūras gali atlikti privati dermatologė?

Privati dermatologė atlieka visas procedūras, kurias atlieka dermatologijos specialistai viešose gydymo įstaigose ir gali pasiūlyti papildomą paslaugų spektrą, kuris viešosiose klinikose neatliekamos. Privati dermatologė gali atlikti įvairias veido ir kūno gydymo, valymo bei atjauninimo procedūras, pašalinti nepageidaujamus odos darinius ar plaukelius. Keletas privačiose dermatologijos klinikoje atliekamų procedūrų pavyzdžių:

  • Mezoterapija – biologiškai aktyvių medžiagų sušvirkštimas į probleminių kūno zonų odą: akių, veido, kaklo, iškirptės, žastų, pilvo, šlaunų, sėdmenų;
  • Odos valymo procedūros: rūgštinis valymas, ultragarsinis veido odos valymas, mechaninis valymas;
  • Masažai: atpalaiduojamasis viso kūno arba tik nugaros ir pečių masažas, giliųjų audinių, limfodrenažinis, anticeliulitinis, masažas karštaisiais akmenimis, gintaru;
  • Depiliacija: antakių, viršutinės lūpos, smakro, pažastų, rankų, blauzdų, šlaunų, bikini srities.