Ilgalaikis būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių – šalinimas lazeriu


Plaukelių šalinimas lazeriu„Besibadančios“, „duriančios“ kojos, „moteriški ūsai“, plaukuotos pažastys, netvarkinga bikini zona, nepageidaujamas plaukuotumas rankų, pilvo, nugaros, sėdmenų srityse – tai kasdieninės moterų ir vyrų problemos. Su jomis kovojame vienkartiniais skustuvais, depiliaciniais kremais, vašku, cukrumi ir dar bala žino kuo, viskam išleisdami nemažą krūvą pinigų ir paaukodami plaukų skutimui dalį savo brangaus laiko. Negi nei karto nepagalvojote, kaip būtų smagu kas dvi dienas neskusti barzdos ir vis tiek kelti jos nemėgstančiai merginai džiaugsmą lygia veido oda? Ar nepasvarstėte, kiek laiko sutaupytumėte, jei keliskart per savaitę nereiktų skustis kojų ir vis tiek atrodytumėte nepriekaištingai? Jei atsakėte „taip“, verta pagalvoti apie plaukų šalinimą lazeriu.

Apie plaukų šalinimo lazeriu procedūras sklinda daugybė mitų. Vieni sako, kad tai labai brangu (bet ar palyginote šios procedūros kainą su kaina depiliacijos priemonių, kurias perkate kiekvieną savaitę?). Kiti gąsdina, kad kartą pasinaudojus šiuo plaukų šalinimo būdu, teks jam „vergauti“ visą gyvenimą, nes plaukai ataugs storesni, tamsesni ir paprastu skustuvu praktiškai nepašalinami. Treti bijo išgalvotų šalutinių poveikių, kurie gali atsirasti po to, kai lazeris „palies“ jų odą. O kaipgi yra iš tikrųjų?

Žinoma, plaukų šalinimas lazeriu nėra pigus malonumas, jei šios procedūros kainą vertinsime pagal tai, kiek pinigų „atiduosime“ vienu kartu. Gera žinia yra ta, kad dauguma grožio klinikų taiko išsimokėjimo per kelis kartus (lizingo) sistemą, taigi galėsite nemokėti už atliktą paslaugą iš karto, ir paskaičiuoti, ar daugiau išleidžiate tradicinei depiliacijai, ar kasmėnesinei įmokai už šią grožio procedūrą.

Pasinaudojus plaukų šalinimo lazeriu procedūra, neverta tikėtis, kad plaukai niekada nebeataugs. Nors šios procedūros esmė – plauko svogūnėlio, iš kurio ir „dygsta“ plaukai, sunaikinimas lazeriu, net naudojantis geriausiomis technologijomis neįmanoma aptikti visų vos besiformuojančių plaukų svogūnėlių, tad natūraliu, kad po kurios laiko plaukeliai pradeda dygti ten, kur jų anksčiau, t. y. atliekant procedūrą, net nebuvo. Dėl šios priežasties po metų ar kelerių gali tekti procedūrą pakartoti, tačiau nebūtinai. Pasidžiaugę ilgalaikiu plaukų šalinimo lazeriu efektu, bet pastebėję naujus plaukelius, galite grįžti prie vienkartinių skustuvų. Tik ar norėsite?

Kalbant apie plaukų šalinimo lazeriu sukeltą šalutinį poveikį, reiktų suprasti, kad gydymas lazeriu nėra invazinis (chirurginis) procesas. Šios procedūros metu oda nėra nei įpjaunama, nei kitaip pažeidžiama – lazeris tiesiog sukuria intensyvius šviesos bangų spindulius, kurie išskiria daug šiluminės energijos, tokiu būdu sunaikindami plauko svogūnėlį. Natūralu, kad gavusi šilumos (kaip ir po deginimosi saulėje), oda tampa šiek tiek jautresnė ir parausta, tačiau toks poveikis praeina per porą dienų.

Jeigu norite įsitikinti, ar konkrečiai jūsų atveju plaukų šalinimas lazeriu būtų nepavojingas jūsų odai, pasikonsultuokite su dermatologu. Greičiausiai jis sugriaus visus jūsų mitus, susijusius su šia procedūra.